Obserwatorzy

piątek, 26 listopada 2010

Zainspirowałam się

No i kolejna karteczka świąteczna. Kartka robiona według fantastycznego kursu Mirabeel.


 Już od dawna miałam ochotę na zrobienie kartki według tego kursu. Obawiałam się cokolwiek zmienić, więc kartka jest bardzo podobna. Nie próbowałam jeszcze robić kartki z mapki, ani liftować czyjejś pracy ponieważ boję się, że nie miałabym własnego pomysłu. A papugowanie nie ma sensu, uważam, że ważne jest dodanie czegoś od siebie. Fajnie, że są takie kursy w sieci, bo zawsze można się czegoś nauczyć. Ja na przykład odkryłam, jak bardzo zmienia oblicze kartki potuszowanie brzegów. Mirabeel w swoim kursie użyła tuszu Distress, ja niestety takiego tuszu nie mam, ale użyłam mojego złotego tuszu. Po pierwsze potuszowanie sprawiło, że kartka nie jest taka płaska, a po drugie tusz dodał złotego "świątecznego blasku" kartce.


Zapomniałam o listkach ostrokrzewu, ale niech już tak zostanie. Ha

9 komentarzy:

 1. Super Ci wyszła kartka, bombeczki są boskie!

  OdpowiedzUsuń
 2. Śliczna karteczka :) Pięknie się rozwijasz :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dla mnie kursy wszelakie też są bardzo przydatne!! Co do tuszowania, zgadzam się w 100%. Ja najbardziej lubię molestować papier tuszem brązowym :)
  Przy okazji świąt blask jak najbardziej wskazany! Całość cudna! Ślicznie dobrałaś kolory, fajny ten wygięty napis :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Śliczna karteczka. Też lubię tuszowania na kartkach. Dają pracom wiele uroku i niepowtarzalności.

  OdpowiedzUsuń
 5. Śliczna. Bardzo fajne papier no i przede wszystkim świetnie skomponowane. Ja również lubię troszkę się pobawić tuszem.
  Zgadzam się również, że kursy w sieci są fajne. Można coś podglądnąć. Ale uważam, ze powinnaś spróbować z mapkami. Bardzo lubię z nich korzystać bo jak mam sama wymyślić kompozycję jakiejś kartki to schodzi mi cały dzień a tak przynajmniej jedno mam z głowy :) Oczywiście czasami trafiają się maki "do niczego" ale czasami można trafić na fajne. Sądzę, ze dobrze by Ci poszło z mapką bo fajnie potrafisz skomponować papiery. Fajne mapki można znaleźć na blogu Mojo Monday http://mojomonday.blogspot.com/
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 6. Fajna praca i ten papier na bombkach - gdzie go dorwałaś??

  OdpowiedzUsuń
 7. Piękna kolorystyka!
  Pozdrawiam ciepło!

  OdpowiedzUsuń